HİZMETLERİMİZ

KONSEPT & TASARIM

Hep hayalini kurdugunuz düğününüzü her detayı konuşulan ve unutulmayacak bir davet olması için danışmanlık etmekteyiz. Brides Project, düğün mekanının belirlenmesinden teknik ve lojistik desteğe kadar davetinizin her bir parçası en ince detayına kadar nakış gibi işlemektedir.

DÜĞÜN MEKANI

İster bir “plaj”, ister bir “saray” olsun ya da bir “şarap mahseni” veya bir “köy meydanı”… Brides Project ekibi, hayalinizdeki dügün mekanını bulacak, dilediğiniz mekanı hayal ettiğinizle giydirecektir..

PROJE & BÜTÇE YÖNETİMİ

Brides Project ekibi size en uygun önerilerde bulunurak, adım adım bütçe analinizini gerçekleştirecektir. Extra bütçeleri engellleyerek, düğününüzün doğru planlanmasını; bu süreci rahat ve güvende geçirmenizi sağlayacaktır. Yıllar süren davet alanındaki uzmanlık ve tecrübesini bütçeleriniz dahilinde yonetecektir.

DEKOR & DİZAYN

Görkemli düğün davetlerinden; küçük, eğlenceli veya ev davetlerine kadar, kişiye veya markaya özel tasarımlar hazırlanmaktayız Düğününüzü en ince ayrıntısına kadar dizayn eden dekor ve dizayn ekibimiz, bu özel günü sizin fikirlerinizle birleştirerek hayata geçirmektedir.

SES & IŞIK HİZMETLERİ

Davet alanı gelinin kendisi gibi parlamalıdır ve özel günlerin, özel ışığı olur. Aylarca üzerinde çalıstıgınız konsepti tamamlayan ve doğru yansıtacak en büyük unsur, Işık sistemidir. Brides Project, seçilen mekana ve davetin konseptine göre kuracagi ışık ve ses sistemi ile bu hizmeti vermektedir.

VİDEO & FOTOĞRAF HİZMETLERİ

Düğün fotoğrafları, bu muhteşem günü hayata geçirmenin ve ölümsüzleştirmenin en iyi yoludur. Bunu yapmanız için -umuyoruz ki- tek şansınız var! Profesyonel bir fotoğraf & video ekibi ile çalışmanız Brides Project ekibi için bir düğünün olmazsa olmazıdır

MÜZİK & EĞLENCE

Brides Project, portföyünde yer alan ve yıllardır omuz omuza çalıştığı sektörün en tanınmış orkestralarından, klasik müzik gruplarına; opera sanatçılarından, ünlü DJ’lere kadar büyük bir yelpazede hizmet vermektedir.

DETAYLAR & KİŞİ ÖZEL DOKUNUŞLAR

Düğününüzü eşsız kılan; detayların inceliğinde gizlidir. Davete özel hazırlanmış konsept bir dekor veya bir nikah aramağanı, konseptin ruhuna uygun bir aydınlatma sistemi, dikkat çekici bir mobilya-malzeme tasarımı, 3 boyutlu oturma planı…. Brides Project, yaratıcı fikir ve son trendlerle önerilerde bulunarak, planlamada pratik çözümler üretmektedir.

BALAYI & MÜŞTERİ HİZMETLERİ

2014 Ocak ayından itibaren anlaşmalı olduğumuz Seyahat Acentalarımız ile hayalini kurdugunuz balayı seyahatini organize ediyor ya da alternatifler üreterek hayatınız boyunca unutamayacağınız bir tatil planı tasarlıyoruz.

DedIcated to the art of DIstInctIve CelebratIons