TESTIMONIALS

Kansersiz Yaşam Derneği Balo / Four Seasons İstanbul at the Bosphorus

Canımmm Sevda ‘m sadece 1 telefon uzağımda olduğunu hep biliyordum ve hepimiz için çok önemli bu gecede kapısını çaldığım ilk kalp sen oldun… ve ben gibi tüm kansersiz yaşam ailesinin kalbini çaldın. Senin ve muhteşem ekibin sayesinde yaklaşık 400 kişiye ve muhteşem bir basın ordusuna ev sahipliği yaptık. Yaklaşık 100 kişiden sadece ben telefon aldım ve tek bir, tek bir eksik olmadığını, gecenin enerjisini, huzurunu tek tek vurguladılar. Sen ve Burçin Gezen liderliğindeki tüm ekibin önünde saygı ile eğiliyorum. İyi ki hayatımdasın, iyi ki hayatımdasınız.. Hep bizimle kalın.

Çiğdem & Murat / Sait Halim Paşa Yalısı

On September 23, 2016 at Sait Halim Pasa Yali we had our greatest Day in life. I am so proud of all in love decorated details up to the small flowers that gave our Wedding the special beauty. I want to thank the Brides Project Family for this Amazing Work. Especially I want to appreciate Sevda Tasliya for her careful work. I also want to thank the worlds cutest Zeynep for all her help at day and night. Of Course my thanks will also go to Mrs. Burcin who completed our happiest day by her Amazing ideas and and her fabolous Power of Imagination. Without all of you I Could Not have realized my wonderful day. It was an honour for me to get your inspirations. Yours Sincerely, Cigdem and Murat

Kübra Kurt Kına Daveti / Crowne Plaza İstanbul – Oryapark

Bir kına hayal ettim barok döneminden fırlamış bir salon; siyahın ve beyazın hakimliğimin yanında kırmızı güller, uzun uzun masalar, tam da istediğim o kasvetli havayı veren uzun uzun şamdanlar, arka fonda Bach ve Handel… Tabiki bu yazdıklarım Brides Project ekibinin yaptıklarını tam anlamıyla anlatmaz. Bunlar hayeller kısmı ve salona giriş vakti geldiğinde salon konuklarla tamamlanmışken gördüğüm manzara hayallerimin üstüydü. En mutlu günlerimden birinde yanımda olan her istediğime olur yaparız tabikide diye ailemle gönülden bağlı olduğumuz Sevda ablama, benim bir an olsun yanımdan ayrılmayan Zeynepe, fikirleri ve fotoğrafçılıyla harika bir iş çıkaran Burçine, güler yüzüyle operasyonu gerçekleştiren Tarığa, ve diğer tüm Brides Project ekibine çok ama çok teşekkür ederim. En mutlu günümü hayalken gerçeğe dönüştürdünüz. Şunuda söylemeden geçemiycem sizinle hissettiğim sanki ailemden birileriyle bu organizasyonu yaptık. Desteğiniz her daim yanımda olduğunuz için tekrar tekrar teşekkür ederim.

Gözen & Cankat Jardin De France – Fransız bahçeleri

Bu ekip benim canım! 9 Eylül 2016 tarihine Fransız Bahçelerinde evlendik. Brides Project’ten Sevda Hanım ile; fransız bahçenin bizi yönlendirdiği bahçenin müzik ve ses işlerini yapan şirket olan Mymusic ile görüşmeye gittiğimizde tesadüfen tanıştık. O gün aramızda oluşan enerji sonrasında organizasyon için başka hiçbir firma ile görüşmedim bile. İyi ki de öyle yapmışım 🙂 Sevda Hanım ve ekibinden Burçin Hanım ile birlikte ortak karar vererek oluşturduğumuz konseptimiz “vintage” oldu. Muhteşem ekibim, bahçenin tarihi dokusunu da çok iyi hesaba katarak hayal ettiğimizin de ötesinde unutulamayacak bir geceye vesile oldu. Son derece profesyonel, bütçe planlamasını çok iyi yapan ve yöneten bir ekip olmalarının yanında istenileni fazlası ile karşılıyorlar. Onları çok seviyorum.

Burcu & Furkan Le Merıdıen İstanbul Etiler

24 Eylül günü ve bütün bu süreçte yanimda olan,destegini dostlugunu eksik etmeyen hayallerimin otesinde en kucuk detaylari bile benim gonlume gore hazirlayan en onemlisi samimiyetleri ile hep yanimda olan brides project ekibine cok tesekkur ederiz…

HAZEL & TOLGA ÇAPRAZ- SHANGRI-LA BOSPHORUS

Bridesproject tam anlamıyla bir marka. Tüm dokunuşlarıyla hayatınızın en önemli anını emanet edip, rahat nefes alacağınız bir yer. Sevda Hanım, kusursuz dokunuşları olan çok sihirli bir el ve kesinlikle bir Wedding Planerdan fazlası. Özellikle bizim gibi çok çalışan ve sürekli yurtdışı seyahatleri olan ve mükemmelliyetçi bir çiftseniz sadece Brideproject’e gününüzü emanet edin ve geride tek bir şüpheniz kalmasın. Yaptığım en keyifli, uzun, samimi toplantıları Sevda Hanımın ofisinde gerçekleştirdim. Harika bir ekip, sonsuz bir güven, samimi kahkaha dolu neşeli bir ortam, sihirli, mukemmel dokunuşlar ve bir zerafet gurmesi olan Sevda Hanım… Eğer rahat bir nefes almak ve tüm davetlileri büyülemek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Herkesin özel günü muhteşemdir fakat Sevda Hanım ve Bridesproject ile fevkalede ne demekmiş onu anlıyoruz. Biz çok eğlendik! Çok heycanlıyız! İyi ki varsınız, sizi çok seviyoruz. Siz olmadan asla bu kadar güzel olamazdı.

AYDAN & CANER – SAİT HALİM PAŞA YALISI

Brides Project’le tanışmamız düğünümden çok daha öncesine, şirketimizin lasmanına dayanıyor. Harika geçen organizasyonun ardından düğünümüz için Sevda’cımdan başkasını düşünemezdik 🙂 O kadar samimi çalışıyorlar ki ister istemez arkadaş olduk ve iş gibi değil arkadaşının düğünü gibi emek harcadı. Konseptimle ilgili aklımda ne varsa bulmaları ve uygulamaları için söylemem yeterli oldu. İstediğim her şeyi hayal ettiğimden daha iyi yaptılar ve rüya gibi bir düğün yaşadık. Tekrar hepsine teşekkür ederiz.

MONA & ALIREZA SHOAKAZEMI – CONRAD

Dear Sevda and the Brides project team Thank you all so much for making our dream day perfect. We could not have asked for better service than what you provided. Although this was your first experience of a persian wedding, expert orchestration of our wedding day was unbelievable. Every detail exceeded our expectations. Arrangement of the persian style ceremony was astonishing. our guests had an amazing day. Many thanks to you and all the team in particular your fantastic photographer, Betty, who all did a fantastic job.

ROXANA & AL DAHYA – SAİT HALİM PAŞA YALISI

Al and I really want to thank you for all the help and the hard work you guys did for our wedding events. We are finally recovering from all the fun and coming back to reality. Everything was great! Our guests had a great time and our families were in general very happy!

RÜVEYDA & YUNUS KOÇ – HALİÇ KONGRE MERKEZİ

Bir düğün için gerekli 3 şey vardır bizce; Gelin, Damat ve Brides Project. Hayal ettiğimiz tüm detayları en makul, tertipli ve muntazam şekilde tasarlayan Sevda Hanım ve ekibine çok teşekkür ederiz.

İNCİ & MURAT KEÇELI – ÇIRAĞAN KEMPINSKI

Effort is always a proof of future businesses. Brides Project put an incredible effort on our wedding. They kept every single word they said and made our wedding the most unforgetable day of our lives. We loved every bit of Brides Project services, decoration and details as much as our 400 guets . We are glad to have such a great friend, Sevda. I wish you all the BEST!

EBRU & CİHAN YAVAŞ – ÇUBUKLU 29

Bütün düğün hazırlıklarımız ve düğün sürecimiz boyunca bütün profesyonelliğinizle bize sonuna kadar destek olduğunuz için başta Sevdacığım’a olmak üzere, tüm ekibine sonsuz teşekkürler. 

ELİF & SELAHATTİN ÖNEN – LES OTTOMAN

With her postitive attitute and beautiful heart, Sevda is now like family to us! She was there for us during the planning period shared all our fears, hapiness and excitements. When the BIG day arrived, Brides Project took all stressful responsibilities from our shoulders and let us enjoy every bit of it! THANK you…

KÜBRA & İSMAİL GÜL – POLAT RENAISSANCE HOTEL

Rüya düğün… Düğün öncesi organizasyon işinin önemini kavrayamamışken, günler kala aslında hafife alınacak birşey olmadığını anladım. Günler yaklaştıkça yapılan işin organize etmekten ziyade bir nevi danışmanlık olduğunu anladım, düğün öncesinden başlayıp düğün bitimine kadar harika düğün danışmanlığı yapan Sevda Hanım ve ekibine sonsuz teşekkür ediyoruz.  

SELVA & VOLKAN – SAİT HALİM PAŞA YALISI

Rüya gibibir düğün oldu.. Ben hayal ettim ve sen gerçeğe dönüştürdün, inanılmaz mutluyum. Muhteşem bir eliple çalıştım. Boşuna gerildim, boşuna kasıldım, gelin streslerine girdim, ne-nasıl olacak diye:) Kendimi ellerinize bırakıp kenara geçmem lazımmış. İstediğimden çok çok güzeldi her şey. Ellerinize sağlık, muhteşem bir düğündü, rüyalarım gerçek oldu.

SEMA & VOLKAN – HURRY-INN

Düğün için seçtiğimiz mekan tam olarak beklentilerimize uymasa bile Brides Project’in yaptığı organizasyon ile bütün dezavantajlar kayboldu, bulunduğumuz mekanı beklentilerimizin çok ötesine taşıdı. Sevda Hanım ve ekibinin samimi çabası ve yeteneklerinden çok memnun kaldık. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederiz.

YEŞİM & CHRIS ERDMANN – CONRAD İSTANBUL

Brides Project made our dreams come true, more than we could have ever imagined, and they did it all in less than a month! They were there for us from the beginning until the end, every step of the way, offering creative ideas, professional attitude and a wealth of experience. We only dreamed but, they made our dreams come true!

AYŞE & ŞEHSUVAR ONAT – ÇIRAĞAN KEMPINSKI

Thank you so much for absolutely everything. Sevda made our day perfect especially with her patience, calm disposition, problem solving attitute, tactfulness and creaitivity. My wedding was like a fairytale! So, so many thanks to Brides Project Team.

AYGEN & İLKER KURT – HALİÇ KONGRE MERKEZİ

We all start planning to make our wedding day to be perfect! Always fears…”what if something goes wrong”…”what if i can’t make things that i like as i like”..Then you start looking for a real help! I call you “lucky couple” if you are at the same page with me and reading this comment. Brides Project take all your fears away. They are a great team. Thank you so much for making my dream come true !

MEYZI & SAMI VENTURERO- SWISS OTEL & AJIA

Her gelinin bir yardımcı meleğe ihtiyacı vardır; İşte benimkide tüm içtenligi, samimiyeti, güler yüzlülüğü bitmek bilmeyen enerjisi ve sabrıyla en güzel günümü unutulmaz kılan Brides Project idi. O gün bize yaşattığınız mutluluğu anlatmaya kelimeler yeterli değil. Hissettirdiğiniz güven, emekleriniz ve tüm desteğiniz için size sonsuz tesekkür ederiz. İyi ki yanımızdaydınız…

NADYA & CÜNEYT TANRIVERDİ – HILTON İSTANBUL

Düğünümde doğru insanla evlendiğim için ne kadar mutlu olduysam, düğünümün sonunda Brides Project’le düğün organizasyonumu yaptırdığıma da o kadar mutlu oldum! Her şey için teşekkürler…

NİLAY & CENGİZHAN KARTALTEPE – YILDIZ HİSAR

Evlenmeden önce mutlaka bakılması gereken bir site. Gerçekten insanlara doğru bilgiler vererek evlilik hazırlıklarını eğlencili ve keyifli hale getiriyor. Mutlu bir evliliğe onlarla adım attığım için kendilerine teşekkür ediyorum. İyiki varsınızzzz ve iyiki sizleri tanımışım.  

GÜLŞAH & AYDIN ZINGIL – DİVAN KURUÇEŞME

Brides Project is a team that thinks about every single need and details before you do and plan it all for you…team is ready to help you in every battle and always happy to do so. when the time comes, Sevda becomes a family who you can fully trust and call anytime you want!

SELİME & SERDAR HOT – EVENT GARDEN

You will be right in our hearts forever for making our dream come true! Thank you…

SELİN & ELÇİN KILIÇ – OTTO SANTRAL

Two different venue both wedding and ceremony, hundreds of guests, Black & Blue Concept! WOW! what an amazing night EXQUISITE! From the moment one arrived a spectacular journey began! Every attention to details with luscious blue hyacinth from Holland All there were blown away. We’ve had a gazillion messages already! Truly you made this totatly unforgetable. Can’t thank you enough for your hard work. We blessed we found you!

DedIcated to the art of DIstInctIve CelebratIons